SADA PRO ZDRAVÍ

 

Rituál Wellness by Oriflame je navržen tak, aby nám umožnil co nejjednodušeji získat výživné látky, které každý den potřebujeme. Oriflame pečlivě vybral a zkombinoval vhodné základní mikroživiny a makroživiny v ideálním poměru. Abychom vám usnadnili využívání a doporučování kompletního rituálu, představujeme Wellness sady.

Proč Wellness sady?

Sady Wellness vám ve spojení se zdravým životním stylem a dodržováním pravidelného režimu pomohou dosáhnout maximálních možných výsledků. Díky sadám pro vás bude používání i doporučování pravidelného rituálu mnohem snazší.

Nabízíme dvě sady pro vaše individuální potřeby. Sada pro zdraví, která vám zajistí příjem nejdůležitějších živin (A + B rituál) a také sadu na hubnutí s rituálem C, díky které dosáhnete svého cíle.

Objednejte si sady ve třech po sobě jdoucích katalozích a získáte tak 4. sadu úplně zdarma.

Jak si objednat sadu Wellness

  1. Vyberte si, zda chcete sadu pro zdraví či sadu pro hubnutí. Přihlašte se do programu 3+1 a zadejte vybrané produkty obsažené v sadě.
  2. Sada pro zdraví obsahuje 2 produkty: 1 Balíček Wellness pro ženy/ muže+ 1 Přírodní nápoj Natural Balance / Proteinový prášek Wellness by Oriflame (+ ZDARMA wellness papírovou taštičku)
  3. Sada pro hubnutí obsahuje 3 produkty: 1 Balíček Wellness pro ženy/ muže + 1 Přírodní nápoj Natural Balance / Proteinový prášek Wellness by Oriflame + 1 Polévku Natural Balance. Nebo 2 nápoje Natural Balance a 2 Polévky Natural Balance (+ ZDARMA wellness papírovou taštičku)
  4. V průběhu programu 3+1 můžete snadno měnit a kombinovat příchutě nápojů a polévek podle svého výběru.
  5. Po přihlášení do programu 3+1 budete automaticky dostávat produkty v objednávce a na faktuře během prvních 3 katalogů.
  6. Ve 4. katalogu dostanete 1 sadu produktů zdarma, společně s body za tuto sadu.

Využijte členství ZDARMA a nakupujte se slevou 23%

⇓⇓⇓⇓⇓⇓